Loading...

Nábor

Nábor MINERVA

Čo je to MINERVA?

Minerva je nezisková organizácia, ktorá vznikla (v apríli 2015) na základe myšlienky pána doc. Ing. Maximiliána Strémyho, PhD., ktorý sa touto cestou snaží o motiváciu študentov k súdržnosti, učeniu sa nových vecí aj nad rámec študijných osnov a k ich napredovaniu v tom, čo ich baví. Ponúka možnosti sebarealizácie, napredovania, zúčastňovania sa na konferenciách a skvelý tím. Znie to dobre, však?

Prečo nábor?

Minerva dala mnohým študentom veľa – skúsili si projekty, prácu v tíme, ale aj zodpovednosť za svoju prácu. Niektoré projekty boli natoľko zaujímavé, že pokračujú doteraz a je na nich omnoho viac roboty ako predtým. Hľadáme ľudí, ktorí majú záujem sa učiť – či už pôjde o programovanie, architektúru systémov alebo organizáciu podujatí a marketing.

Musím byť z MTF?

Nie, na škole vôbec nezáleží. Vieme, že v každom študentovi či už technického alebo ekonomického smeru sa skrýva potenciál. Naša skupina je tvorená zatiaľ zo študentov a doktorandov, o ktorých si môžeš prečítať v sekcii O nás.

O aké pozície sa môžem uchádzať?

V Minerve to funguje tak, že aj keby si študoval/a ekonomický odbor, nikde nie je napísané že sa nemôžeš zapojiť napríklad aj do programovania a naopak. Máme rozrobené projekty, do ktorých ťa radi zapojíme. Budeš pracovať v tíme v mladom kolektíve – daný problém rozdelíme podľa toho čo ťa baví a zaujíma, alebo ti proste niečo prischne 🙂

Koľko času budem musieť venovať Minerve?

Čas je relatívny – koľko budeš môcť. Minerva je nezisková organizácia a všetko, čo v nej robíme, je niečo navyše – čiže koľko času ty investuješ, toľko sa ti vráti v podobe skúseností. Keďže sme všetci študentmi, vieme, že pred zápočtami a skúškami je obdobie s minimálnym časom – ak budeš busy, to vôbec nevadí na základe dohody sa vieme zosynchronizovať tak aby ti všetko vyšlo.

Ako sa pridať?

Pošli životopis a krátku esej (čo ťa baví, zaujíma, prečo sa chceš pridať do Minervy, čo si predstavuješ, že by si chcel robiť v skupine alebo že máš nové nápady)  na email: minervagroup@minervagroup.sk.

Dátum stretnutia ti pošleme.

Minerva